Ağustos 28, 2018

İşitme cihazları

Etfal işitme cihazı satış ve uygulama Merkezleri ; ‘‘İşitme kaybı yaşayan hastalara üstün özellikli teknolojik daha kaliteli ve iyi hizmet sunabilmek için 2001 yılından beri çaba gösteren, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, konusunda uzman odyometrist ve işitme cihazı teknik servis elemanlarımızın her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için üreten ve düşünen bir işitme cihazı firmasıdır.

Etfal işitme cihazları Hizmet alanlarımızdan bazıları;
Hastalarımıza işitme kayıplarına göre en uygun işitme cihazı seçerek uygulanması,
Marka ve model gözetmeksizin tüm işitme cihazlarının tamir, bakımı ve onarımları,
Hali hazırda müşterilerimizin kullandığı kalıpların yenilenmesi,
İşitme cihazı pilleri ve aksesuarlarının satışları.

İşitme cihazı merkezimizi daha yakından tanıdığınızda diğer işitme merkezlerinden daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz.

Adres: Merkez Mahallesi, Halaskargazi Cd. No:149 Kat:1, 34034 Şişli/İstanbul

Telefon: (0212) 296 17 57

Randevular: etfalisitme.com
Etfal İşitme Cihazı Seçerken Üstün Teknoloji ve Kalite Oldukça Önemlidir. Tercih Edilen İşitme Cihazı Markaları ve Fiyatları, İşitmeyi tedavi yoluyla düzeltme imkanı kalmadığı zaman kullanılan ve protezle işitme kazancı sağlamayı amaçlayan cihazlara “İşitme Cihazı” adı verilir. İşitme uzmanınız, işitme kaybınıza en uygun işitme cihazı modelini tavsiye edecektir. Doğal ses dengesi ve doğrudan aktarım ile şarj edilebilen tek işitme cihazı. … Silk Nx. En doğal ses sağlayan,kolay kullanımlı en küçük #işitme #cihazı